Консультант по подарункам

Питання «що подарувати» мучить мільйони людей по всьому світу. Відсутність власних оригінальних ідей і страх помилитися з презентом наганяють дарувальників сумний стан. Особливо це стосується представників сильної половини людства. Вирішити цю проблему зголосилася молода заповзятлива мешканка Нью-Йорка, яка пропонує за певну плату підібрати підходящий подарунок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Працює проект наступним чином: організатор стартапу Джин Вутэ Пратт створила власний сайт в Інтернеті, де клієнт повинен зареєструватись та заповнити невелику анкету з даними адресата, якого передбачається ощасливити і здивувати. Потім команда сервісу під назвою GiftGirl приступає до роботи і шукає оптимальні подарункові варіанти.

Річна підписка на послугу оцінюється в 20 доларів. Разове звернення коштує 5 доларів, так що підписатися буде все-таки вигідніше, якщо ви плануєте потішити свою кохану з кожного приводу і без нього. За ці гроші консультації проводять співробітники фірми. Персональне ж звернення до її власниці коштує 200 доларів.

Талант «подбирателя подарунків» у Джин Пратт виявився ще в юнацтві, коли вона давала слушні поради колегам свого батька.

Share your thoughts