Конструктор білизни: інноваційні ідеї, бізнес-ідеї в маленькому місті

Як ми знаємо, звичайний комплект постільної білизни складається з пари наволочок, простирадла і підковдри, але автори нової ідеї пішли набагато далі.

Вони придумали «Конструктор білизни» — це сервіс, який дозволяє будь-якому клієнту самому підібрати тканину, колір і розміри постільної. А так само те, з чого воно складатиметься — будь то 3 наволочка, два простирадла і підковдри або навпаки. Тут зовсім не обов’язково підбирати речі в одній колірній гамі. Автори ідеї стверджують, що це дуже зручно, якщо ви хочете наволочку іншого розміру або не можете знайти підодіяльник на своє улюблене, але нестандартне ковдру.

Будь-які предмети з комплекту можна придбати окремо, а також вибрати вже готовий набір. Автори такого проекту не хочуть заганяти своїх клієнтів в стандартні рамки і дозволяють їм зробити вибір самостійно зібрати свій комплект білизни тільки з того, що необхідно, а не з того, що Вам нав’язує виробник. Користувачі вже оцінили цю ідею. Якщо Ви займаєтеся продажем постільної білизни, то може варто задуматися про таку послугу?

Поділіться своєю думкою