Комп’ютерний стіл з вбудованими динаміками

Щоб розмістити на комп’ютерному столі все необхідне для комфортного проведення часу користувача ПК, потрібно досить багато місця. Але нерідкі ситуації, коли зайвих метрів просто немає. Для таких випадків і був сконструйований компактний комп’ютерний стіл, в нижній частині якого вбудовано потужні стереодинаміки. Тобто необхідність розміщувати на стільниці додаткові колонки відпадає, що значно економить робочий простір.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сам міні-столик виконаний з легкої і міцної сталі. У бічній його частині є кілька USB-роз’ємів, за допомогою яких можна, наприклад, зарядити смартфон. Крім динаміків, стіл оснащений потужним вентилятором, призначеним для охолодження головного комп’ютерного процесора. Режими роботи вентилятора можна регулювати натисненням спеціальної кнопки.

Зручність таких столиків вже встигли оцінити європейські власники комп’ютерів. На території нашої країни подібне обладнання поки маловідоме, що є гарною новиною для підприємців-початківців. Особливих зусиль для розвитку бізнесу не потрібно — потрібно лише вийти на зарубіжних виробників міні-столів або офіційних дилерів, закупити пристрій за оптовими цінами і потім продавати в роздріб. Стіл ідеально підходить для ноутбуків. З таким гаджетом в рази простіше поєднувати роботу на ПК і прослуховування улюблених музичних треків на комфортній гучності.

Share your thoughts