Комп’ютерні курси для людей похилого: бізнес-ідеї для початківців, у сфері сервісу, мінімальні вкладення, в маленькому місті

Багато хочуть долучити своїх бабусь і дідусів до світу високих технологій. Деколи це нелегкий шлях і пройти його самостійно можуть небагато. Літні люди бувають дуже консервативні і відмовляються приймати нове. І тільки інший підхід призведе до інших результатів. Кращий спосіб навчити бабусю — довірити її навчання іншої бабусі.

Спочатку потрібно дослідити ринок. Подібних організацій чимало, проте всі вони припускають один досить серйозний недолік — орієнтуються на людей всіх віків.

Тим, хто ріс у вік інформаційних технологій, такі курси не потрібні — вони і так знають, як користуватися word’ом і відправляти електронні листи. Для літніх людей потрібен інший формат подачі інформації.

Далі необхідно розробити приблизну програму курсів і зайнятися пошуком підходящих людей. Як ви вже могли здогадатися, бабусь, які зацікавлені в тому, щоб освоїти сучасні технології.

Теми занять мають бути опрацьовані з урахуванням інтересів літніх людей. Скажімо, тема пошуку в інтернеті розглядається з точки зору кулінарії і садівництва. Відправка електронної пошти подається як написання листа онуку. Такий підхід дозволяє налаштовувати на позитив навіть критично налаштованих бабусь.

В останній підготовчий місяць перед відкриттям курсів потрібно зайнятися реєстрацією ІП. Краще робити це завчасно, щоб до кінця навчання своїх бабусь вже шукати приміщення і клієнтів.

Щодо приміщення — можлива постійна і погодинна оренда. Про погодинній оренді ви можете домовитися з комп’ютерними класами в школі.

Постарайтеся підібрати сучасне приміщення, щоб заходять в нього люди одразу відчули себе жителями XXI століття.

Важливо також приділити увагу комфорту — сидіти по двоє за партами не дуже-то зручно.

Перших клієнтів знайти буде нелегко. Цим питанням варто потурбуватися заздалегідь, щоб набрати першу групу. З часом бажаючих стане набагато більше, доводиться робити дві групи. До такого рівня ви зможете дійти за два місяці з дня відкриття бізнесу.

Поділіться своєю думкою