Компактний тестер для ювелірних виробів

Самостійно визначити якість дорогоцінного металу досить складно. Грамотний аналіз вимагає наявності спеціалізованих знань та обладнання. Але з появою нового компактного тестера для ювелірних виробів ця проблема залишилася в минулому. Тепер будь-який бажаючий має можливість придбати функціональний гаджет і відчути себе справжнім експертом-ювеліром.

Прилад має мініатюрні розмірні параметри, але це лише одне з достоїнств. Для зручної роботи зі сканером його винахідники розробили спеціальний мобільний додаток. Досить встановити програму на свій смартфон, і можна приступати до роботи. При аналізі металу всі отримані дані зберігаються в пам’яті мобільного пристрою. Результати дослідження виводяться на екран у вигляді чисел або колірної гістограми.

Компактний ювелірний тестер — абсолютно нова для вітчизняного ринку продукція. Якщо встигнути налагодити продаж раніше за конкурентів, то можна побудувати прибутковий бізнес. Цільова аудиторія досить широка. Обзавестися новинкою напевно захочуть не тільки мережеві магазини з ювелірними виробами і ломбарди, але і звичайні люди, які не бажають бути обдуреними, здійснюючи дороге дорогоцінний придбання!

Share your thoughts