«Комісіонка» для оргтехніки

Нині комп’ютер є практично у кожного, так і на ринку пропозиція дуже різноманітно: покупці можуть придбати товар у стаціонарній торговельній точці, так і в інтернет-магазині. Незважаючи на це не всі можуть дозволити собі купити нову модель, тому зберігається попит на підтриману цифрову техніку для офісу та дому.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В цій сфері працюють як приватні особи, так і юридичні, які в основному, представлені ломбардами.

Але ні ті, не інші не пропонують самого головного — гарантії на товар.

А значить ця ніша залишається відносно вільною. І якщо ви зважитеся відкрити комісійний магазин оргтехніки і будете надавати гарантію на товар, то клієнти у вас будуть.

Як організувати бізнес?

Найголовніше правило успішної «комісіонки» — це ретельна перевірка надається на продаж оргтехніки. Тому ви повинні самі добре розбиратися в цій тонкій справі, або наймати фахівця. Що має на увазі під собою збільшення стартового капіталу і щомісячних витрат, а значить знижує прибуток.

Взагалі на відкриття такого магазину буде потрібно близько 300 тисяч рублів.

Ці гроші підуть на оренду та оздоблення приміщення, обладнання, купівлю б/у техніки і рекламу.

Останній пункт дуже важливий, оскільки ви повинні будете діяти в двох напрямках: залучати покупців, а також шукати тих людей, які здадуть вам свою оргтехніку.

Приймайте тільки бюджетні варіанти, які будуть відрізнятися низькою ціною і намагайтеся не переоцінити придбаний товар.

Завдяки цьому балансу ви зможете отримати прибуток зі свого магазину, яка при хорошому розкладі складе 30 — 50 тисяч рублів.

Share your thoughts