Комфортабельний гуртожиток для молоді

Сучасні молоді люди все менше хочуть жити з батьками, прагнучи всіма силами переселитися в окреме житло. Звичайно, далеко не у всіх є можливість придбати власну квартиру або кімнату, але горезвісні квадратні метри можна просто орендувати. Комфортабельні і недорогі молодіжні хостели в європейських країнах з’явилися досить давно. Сьогодні цей тренд стає популярним і в нашій країні. Заснувавши пристойне гуртожиток, зняти кімнату у якому під силу навіть студентам, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Європейські гуртожитки для молоді відрізняються від хостелів тим, що кожному орендарю надається окрема кімната, особиста міні-кухня і невеликий, але індивідуальний санвузол. Плюс, наявність доступу в Інтернет і ряду додаткових сервісів, таких, як спортивний зал, пральня, кафе. За тим же принципом можна будувати бізнес і в Росії. Звичайно, витрати чекають чималі, але й величезні перспективи, так як попит на дешеве житло в нашій країні не зменшується, а тільки зростає.

Для реалізації проекту потрібно знайти підходяще будівля, скласти план його переобладнання і найняти бригаду будівельників-ремонтників для здійснення задуму. В ідеалі варто налагодити співпрацю з професійним дизайнером — фахівець підкаже, як зробити все максимально практично і з мінімально можливими витратами. Щоб повноцінно переробити територію, потрібно, за попередніми підрахунками, не менше 10 000 доларів. Сума вкладень залежить від початкових умов.

У окупності проекту можна не сумніватися. Грамотна рекламна кампанія дуже швидко приверне вашу цільову аудиторію. Якщо ви зможете все правильно розрахувати і зробити житло доступним дійсно, кімнати у гуртожитку гарантовано ніколи не будуть пустувати.

Share your thoughts