Коллагенарій

Багато жінок дуже страждають від появи розтяжок і нерівностей на шкірних покривах тіла і особи. Істотно згладити цю проблему допомагають косметологічні процедури з використанням колагенових ламп. Сьогодні навіть відкриваються спеціальні коллагенарии, ставши засновником одного з яких, можна отримати стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішного старту достатньо невеликого приміщення в 15-20 кв. м. Основною статтею витрат стане придбання спеціалізованого обладнання. Колагенові лампи обійдуться вам в 300-500 тисяч рублів. На початковому етапі можна трохи заощадити, придбавши б/в апарати.

Лікування лампами, збільшують синтез колагену в організмі, проходить поетапно, в кілька сеансів. Перша процедура триває не більше 10 хвилин. Повний курс можна пройти приблизно через 8 тижнів (точні терміни встановлює дерматолог). Тривалість останніх сеансів доходить до 25-30 хвилин.

Так як процедура не разова, то краще пропонувати своїм клієнтам придбання місячних абонементів за ціною, наприклад, у 1000-1500 рублів. При обслуговуванні 100 осіб щомісячно, можна одержати доход у 100-150 тисяч рублів. Загальна сума стартового капіталу складе близько 15 000 доларів. При середній інтенсивності клієнтського потоку окупити вкладення можна через 2 роки роботи.

Share your thoughts