Колесо огляду

Бізнес-ідея по установці колеса огляду хороша як для великих, так і для малих міст нашої країни. Але бажано, щоб кількість мешканців в населеному пункті не менше 200 000 чоловік. Інакше окупності доведеться чекати дуже довго.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Візьмемо за основу атракціон, висота якого становить 30 метрів. В середньому, на подібному колесі розміщують до 16 просторих кабінок, в яких можна вмістити 6 чоловік одночасно. Вартість квитка на колесо огляду досягає 175 рублів, для дітей розвага обходиться дешевше. Розглянемо режим роботи з 10 ранку до 24 години вечора.

Потрібно враховувати, що проект передбачає великі інвестиції — потрібно близько 23 000 000 рублів. У цю суму входить покупка самого колеса, послуги з його монтажу та обслуговування, заробітна плата персоналу, витрати на маркетинг та інші поточні і непередбачені витрати. Фахівці бізнес-сфери при цьому прогнозують досить швидкоплинну окупність для таких інвестицій. В ідеальних умовах атракціон окупається за 16,8 місяців. Але реальні терміни становлять приблизно 30 місяців, що також дуже непогано.

Share your thoughts