Колесо огляду для автомобілів

Сфера розваг росте та розвивається з кожним роком. З’являються все нові атракціони, здатні привернути увагу широкого кола споживачів. Одним з таких високоперспективних і оригінальних атракціонів можна назвати колесо огляду, призначене для автомобілів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вперше таке «чортове» колесо з’явилося на просторах Голландії. Спроектував нестандартне розвага інженер Джон Кормелинг. Його винахід стало настільки популярним, що дуже швидко завоювало європейські простори.

Суть проекту полягає в наступному: принцип роботи колеса огляду звичайний, але існує одна особливість — посадкова платформа здатна вмістити чотирьох пасажирів, а цілих чотири автомобіля. Тобто автолюбитель заїжджає на платформу прямо на своєму «залізному коні», машина фіксується спеціальними міцними тросами, і можна вирушати в подорож!

Вражаюча поїздка триває близько 15 хвилин. За цей час можна вдосталь насолодитися чудовими міськими пейзажами і отримати масу незабутніх емоцій. До речі, ключі від авто на час перебування в «чортовому» колесі водій зобов’язаний залишити оператора атракціону. Так, на всякий випадок!

Share your thoughts