Колективні інвестиції в стартапи

Як відомо, будь-якому молодому бізнесу необхідний стартовий капітал. Особливо складно знайти інвесторів тим, хто планує запускати власний проект в Інтернеті. Спеціально для таких підприємців корейці створили унікальний інтернет-ресурс під назвою Grow VC. Цей майданчик допомагає починаючим бізнесменам, перспективні проекти яких ще не заслужили високої довіри, знайти своїх інвесторів. «Вкладниками» ж, у свою чергу, можуть стати всі зареєстровані користувачі майданчики. Тобто робота йде за схемою колективного інвестування.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Компанія Grow VC збирає на своєму сайті бізнес-проекти, яким потрібен капітал у широкому діапазоні від 10 000 до 1 мільйона доларів. Схема досить проста і разом з тим дієва: ті гроші, які користувачі ресурсу добровільно переводять на спеціальний гаманець, поступово накопичуються, і 75% від цих коштів йде на фінансування стартапів. Тобто управління фондом здійснює безпосередньо власники майданчика, але користувачі мають можливість постійно стежити за тим, на що пішли їхні гроші.

Якщо проект, в який були вкладені фінанси, виявився провальним, то втрати вкладників компенсуються із загального фонду, якщо ж бізнес «вистрілив», то 75% повернутих інвестицій відправляються інвесторам в ролі дивідендів.

За кілька місяців роботи учасниками Grow VC стало значне число людей. Практика показує, що схема колективного інвестування реально працює, тому її сміливо можна застосовувати і на території нашої країни.

Share your thoughts