Книжковий стелаж з драбиною

Всім любителям книг і щасливим володарям великої домашньої бібліотеки, напевно, знайома ситуація, коли доводиться буквально показувати чудеса еквілібристики, щоб дотягнутися до бажаного томика на верхній полиці. У бібліотечних закладах для цієї мети традиційно використовуються маленькі драбини, які дуже часто незручні і нестійкі. Також переносні сходи займають багато місця: адже їх потрібно десь зберігати!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

За вирішення цієї проблеми взявся дизайнер Марк Скіме, і дуже швидко знайшов вихід з положення: він сконструював унікальну книжкову полицю, для доступу до книг на якій не потрібні додаткові пристосування — вона сама і є сходи!

Зовні стелаж можна порівняти з відомої шведською стінкою, яку багато хто могли споглядати в спортивних залах. Для зберігання книг призначені 6 широких, довгих, містких полиць, виконаних з дерева. З тильного боку стелаж має плоску форму, щоб його було зручно ставити до стіни, а з лицьового боку до нього прибудовано міцна похила сходи.

Дивно, але завдяки такому нехитрому винаходу Марку Скіме вдалося розбагатіти та одержати престижну премію на меблевому конкурсі. Можна не сумніватися, що така продукція буде користуватися попитом і у росіян.

Share your thoughts