Книжковий секонд-хенд

Магазини, в яких продають вживані предмети гардеробу і взуття на вагу, вже давно нікого не дивують. В Іспанії вирішили піти далі і відкрили аналогічні секонд-хенди з нестандартним товаром. В магазинах під назвою La Casqueria продають літературні шедеври на кілограми!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як показала практика, такі торгові точки — справжня знахідка для библиоманов. Книги сьогодні — задоволення не з дешевих, і дозволити собі мати вдома велику бібліотеку може далеко не кожен. Мадридська букинистическая лавка вирішила цю проблему дуже простим і, як виявилося, прибутковим способом. Книги на вагу розлітаються, як гарячі пиріжки!

Примітно, що літературні видання в магазині не розкладаються за тематиками, авторам і т. д. Пошарпані томики розташовані в хаотичному порядку. Не важливо, раритет це або стандартний бульварний роман. Ціна залежить тільки від ваги тома.

Вартість книг фіксована — 10 євро за кілограм. Товар надходить на прилавки найчастіше з бібліотек, де списують «неліквід». Також книги сюди можуть приносити самі відвідувачі, обмінюючи їх за більш низької закупівельної вартості. Можна не сумніватися, що «найбільш читаючої нації в світі» такі торгові точки явно припадуть до душі.

Share your thoughts