Книжкові полиці у вигляді мостів

Американської компанії Roumelight вдалося зібрати чималий капітал на продажах нехитрого, на перший погляд, предмета інтер’єру — книжкової полиці. Цікаво, що фірма раніше спеціалізувалася на виготовленні оригінальних освітлювальних систем і конструкцій, але популярність їй принесла саме полиця для книг. Причина в тому, що виріб виконано в нестандартному форматі. Створюючи його, дизайнери надихнулися одним з найбільш знаменитих архітектурних об’єктів в світі — мостом «Золоті ворота» в Сан-Франциско.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Верхня поверхня полиці виконана з гладкого матеріалу чорного кольору. Вона імітує асфальтне дорожнє покриття. З двох сторін імпровізована дорога обрамлена червоними стовпами і міні-тросами. Полиця має злегка вигнуту форму, і багато книжкових томів на ній розмістити не вийде. Тому дизайнери передбачили додаткове функціональне простір під «мостом». Паперова література міцно встановлюється під «стовпами».

Для більш реалістичного ефекту і яскравості підставка має приглушено-червоне підсвічування по всьому периметру.

Потрібно відзначити, що це далеко не єдиний ексклюзив від Roumelight. Компанія також славиться наявністю широкого асортименту підвісних ламп і торшерів у формі велосипедних коліс, у вигляді автомобілів, літаків і т. д.

Share your thoughts