Книги в оренду

Книголюби всього світу чудово знають ситуацію, в якій їх житло поступово перетворюється у величезну бібліотеку, а потім і в книжкову барахолку. Купи прочитаних книжкових видань припадають пилом на полицях і в шафах без діла і займають величезну кількість квадратних метрів. А адже нову книгу придбати і прочитати все також хочеться!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Спеціально для таких людей компанія Paperspine організувала новий проект — сервіс оренди книг. Працює він дуже просто. Клієнти компанії, а за сумісництвом завзяті читачі, спочатку залишають заявку на видання, які бажали б прочитати. Співробітники сервісу збирають всі книги за списком і відправляють їх замовнику. Користувач сайту має можливість тримати у себе літературу до тих пір, поки не закінчить читання. Потім книголюб збирає книги в поштову посилку, відправляє їх назад на адресу фірми, а натомість отримує інші.

Плата за користування книжковими томами варіюється в діапазоні від 10 до 25 доларів в місяць. Ресурс дозволяє замовити до 5 книг одночасно. Сьогодні в списку інтернет-майданчики вже понад 150 000 видань.

Практика показує, що подібні сервіси — прекрасна альтернатива книжкових крамницях. Вони надають можливість пристойно заощадити на покупці літературних шедеврів любителям книгочтения, а власникам ресурсу непогано заробити.

Share your thoughts