клумба у коробці

Послуги ландшафтного дизайну сьогодні дуже затребувані. Прикрашати присадибні ділянки люблять всі, але не всім по кишені оплата роботи професіонала, а власної фантазії і знань часто просто не вистачає.

Задовольнити потреби власників садових ділянок, які мріють мати доглянуту і красиву територію біля будинку, вирішила підприємлива москвичка Ірина Михайлова. Жінка заснувала новий і прибутковий бізнес: вона продає ландшафтний дизайн в коробці.

Повноцінний набір містить все необхідне для того, щоб виростити чудову дизайнерську клумбу. Не треба самому вигадувати нічого: все вже зроблено за вас.

Велика картонна коробка містить спеціалізовану викрійку і необхідні насіння, а також інструкцію з використання всіх цих атрибутів садівника.

Це справжній порятунок для тих, хто любить квіти, але не вміє їх грамотно висаджувати. Викрійка вирішує проблеми з розміщенням. Кожне насіннячко виявиться саме там, де воно має бути, і дуже скоро ви будете милуватися чудовою красою квіткової клумбою, виконаної професійно!

Такий стартап може почати кожен, хто володіє гарним смаком і має хоча б початкові уявлення та знання про особливості тих чи інших рослин.

Поділіться своєю думкою