Клуб стендової стрільби по тарілках

Стендова стрільба — одне із найпопулярніших сьогодні розваг. Постріляти по тарілочках люблять не тільки чоловіки, але і жінки. Тому, організувавши власний клуб стендової стрільби, можна розраховувати на стабільно високий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

На подібний вид діяльності необхідно отримати ліцензію. Коли бюрократичні питання будуть улагоджені, можна приступати до облаштування клубу. Щоб проект був успішним і користувався попитом, необхідно створити оптимальні умови. Потрібно орендувати заміський ділянку площею не менше 1,5 га, до якого буде зручно добиратися цільової аудиторії. Ділянка повинен бути чистим, рівним. Якщо є можливість, то в зоні розміщення стрільців краще розстелити рулонний газон.

Клуб стендової стрільби передбачає не тільки розваги на свіжому повітрі. Забезпечте гостям можливість комфортного відпочинку, благоустройте кафе або їдальню зону. Можливо, варто побудувати кілька гостьових будиночків. Обов’язково потрібно обладнати склади для зберігання зброї і супутньої атрибутики. На організацію і благоустрій піде не менше 5000 доларів.

Ще близько 17 000 доларів доведеться витратити на оснащення (закупівлю зброї, метальної машини, акумуляторів, тарілок, патронів, офісного обладнання).

Мінімальна сума вкладень на старті становить 35 000 доларів. Територія 1,5 га дає можливість організувати відразу 3-4 зони для стрільби. У день можна обслуговувати до 20 клієнтів. Мінімальна щомісячна прибуток при грамотно побудованої маркетингової стратегії складе 20 000 доларів (при середніх клієнтських витратах на патрони в 50 доларів).

Share your thoughts