Клуб спілкування іноземною мовою

Вивчення іноземних мов в наш час став не просто захопленням, а життєвою необхідністю. Не секрет, що для освоєння чужорідної лексики нею слід якомога більше користуватися. Для цього сьогодні відкриваються спеціалізовані клуби спілкування іноземною мовою. Конкуренція серед подібних організацій ще дуже мала, тому зайняти гідне місце в цій ніші не складе труднощів навіть починаючому підприємцю.

Переваги такого бізнесу величезні. Власнику клубу не потрібно отримувати ніяких освітніх ліцензій та іншої аналогічної документації: адже ви нікого не навчаєте, ви просто створюєте комфортні умови для спілкування носіїв мови і бажаючих його вивчити в неформальній обстановці. У цьому і полягає весь сенс проекту.

Теми для обговорення вибираються найрізноманітніші. Можна говорити про сім’ю та дітей, кулінарії, книги, подорожі, кінематографі і т. д. Все залежить тільки від вікової категорії клієнтів та їх інтересів. Умова одна — ні слова по-російськи!

Значного стартового капіталу не потрібно, але вкластися в «розкрутку» проекту, звичайно, доведеться. На рекламу піде щонайменше 30 000 рублів. Плюс, у бізнес-план необхідно включити витрати на оренду приміщення. Хоча на перших порах можна навіть обійтися без цього: досить зібрати бажаючих і влаштувати зустріч, наприклад, в кафе.

Звичайно, реалізувати проект неможливо без іноземців. Основною статтею витрат будуть саме вони, оскільки тільки наявність в клубі носіїв мови здатне залучити цільову аудиторію. Оплата, як правило, договірна. Можна призначити погодинної оклад, а можна налагодити співпрацю за відсоток від прибутку клубу.

Обов’язково продумайте кілька сценаріїв заходів. Без цього бізнес точно не вийде. Перш, ніж провести зустріч, її необхідно чітко спланувати, продумати тематику і докласти максимум зусиль, щоб спілкування склалося, інакше про постійних клієнтів можна не мріяти. Якщо ви креативні, талановиті, комунікабельні і володієте відмінними організаторськими здібностями, то клуб спілкування іноземною мовою здатний стати для вас чудовим джерелом доходу на довгі роки вперед.

Поділіться своєю думкою