Клуб любителів в’язання

Сучасний бізнес-тренд з концепцією «молоді+літні» стрімко набирає обертів. Застосовують його сьогодні у багатьох сферах. Так, в одному голландському містечку був створений клуб любителів в’язання під назвою Granny’s Finest, який відкриває двері перед молодими, так і перед віковими поціновувачами спиць, гачка і пряжі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що Granny’s Finest — це ще й відомий в широких колах бренд дизайнерського одягу. Зародився цей бренд як раз після появи першого клубу любителів в’язання. «Речі з душею», виготовлені членами об’єднання, завжди продавалися чудово, тому і виникла задумка повноцінної колекції, яка була успішно втілена в життя.

Але бізнес має не тільки фінансові, але і соціальні цілі, зближуючи різні покоління один з одним. У клубі відбувається душевне спілкування молоді і літніх людей, навчання, обмін досвідом та ідеями.

Велика частина членів об’єднання — це студенти дизайнерських факультетів і бабусі-в’язальниці. Колекції одягу вони створюють спільно, тобто дизайнери малюють ескізи, а бабусі придумують, як їх втілити і з задоволенням роблять це. В результаті всі отримують і спілкування, і захват від роботи, і стабільний прибуток.

Share your thoughts