Клуб гри в «Мафію»: бізнес-ідеї у сфері сервісу, в маленькому місті, мінімальні вкладення, для початківців

Незважаючи на бурхливий розвиток інформаційних технологій і, як наслідок, комп’ютерних і відеоігор, люди все одно залишаються людьми і продовжують живе спілкування. Одним з улюблених способів проведення дозвілля є різного роду ігри: настільні, рухливі, інтелектуальні. Останнім часом все більшу популярність отримала придумана в 80-е «Мафія». У неї грають в поїздах, на турбазах, на святах. Її навіть транслюють по відомому музичному каналу. Так чому б не зробити на цьому копієчку»?

Для відкриття ігрового клубу «Мафія» потрібні мінімальні вкладення, які під силу навіть студенту на підробці.

Отже, витратитися майбутньому підприємцю доведеться на:

  • 2 комплекти настільної гри «Мафія» (приблизно 4 тис. руб.);
  • реєстрацію ІП (в районі 800 руб.);
  • оренду приміщення.

Для цих цілей цілком підійде анти-кафе. Однак, якщо можливості платити за оренду немає, не впадайте у відчай: можна цілком досягти успіху, працюючи на території замовника (виїзні святкові заходи, корпоративи, тімбілдінги тощо).

На що витрачатися не доведеться або, по-іншому, головний плюс цього виду бізнесу — відсутність потреби в персоналі і, відповідно, витрат на зарплату (єдиний працівник у вашій справі — це ви самі).

Реклама

Що стосується розкручування ігрового клубу, тут необхідно розуміти широту цільової аудиторії. З «Мафією» знайомі як школярі, так і дорослі люди. Відповідно,

способів прорекламувати послугу безліч, від листівок і соціальних мереж до рекламних банерів.

Не варто відкидати варіант розкручування за допомогою ЗМІ. Тут спектр досить широкий. На молодь потрібно впливати через хвилі музичних радіостанцій або популярні паблики в ВК і Instagram. Дорослі люди, які працюють, як правило, проводять час в пробках, слухаючи ділове радіо або в мережі, читаючи новини на порталах.

Варіанти розвитку

Можливо ви здивуєтеся, проте клуби для гри в «Мафію» пропонують свої франшизи. Однак варто йти по цьому шляху? На мій погляд, в даному випадку покупка франшизи не виправдана. Ігровий клуб — не ресторан і не кафе, йому не потрібен розкручений бренд. Відкривши власне заклад, ви уникнете вступних внесків, роялті та інших зобов’язань перед франчайзером.

Якщо ж вас лякає запуск власної справи, а ставати франчайзі ви не хочете, можна використовувати «мафіозне» ідею в якості джерела додаткового доходу. Іншими словами, ви можете підробляти аніматором виїзних заходів в одному зі святкових агенцій вашого міста.

Поділіться своєю думкою