Клуб для матусь

Створення клубів за інтересами все більше входить в моду. Сьогодні організовуються подібні заклади для фрілансерів, художників, любителів творчості хенд-мейд різного роду. Прекрасною бізнес-ідеєю, що зародилася на території Англії, стало створення клубу для матерів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Найпопулярнішими з них сьогодні є Maggie & Rose і Cupcake Mom. Двері клубів відкриті для жінок, які встигли відчути всі радощі і труднощі материнства, без вихідних.

Заклад під назвою Maggie & Rose за річний членський внесок в розмірі 500 фунтів пропонує матусям безліч різноманітних майстер-класів та гуртків. На території клубу представниці прекрасної статі мають можливість займатися кулінарією, відвідувати різноманітні творчі заняття, семінари з психології сімейного життя, отримувати слушні поради з приводи правильного вибору няні і вчителів для дитини і багато іншого. На клубній території працює затишне кафе, в якому можна не тільки поласувати різними смаколиками і випити чашечку кави, але і провести будь-сімейне свято, наприклад, день народження. Клуб має в своєму розпорядженні кількома великими ігровими майданчиками для дітей.

Друга організація під назвою Cupcake Mom орієнтована здебільшого на матусь «в положенні». Крім ігрових зон для дітей і кафе, тут є невеликий СПА-салон, а також функціонують фітнес-секції, в яких пропонуються послуги персонального тренера. Щоб бути постійним членом цього клубу, необхідно вносити щомісячну плату в розмірі 149 фунтів. Власниця закладу Карен Хастінгс планує розширюватися і відкривати філії своєї компанії по всій країні.

Можна не сумніватися, що більшість російських матусь з великим ентузіазмом сприйме цю ідею і з задоволенням скористається унікальною можливістю відпочити від побутових справ в компанії однодумців.

Share your thoughts