Клуб дельтапланеризму

Екстремальні розваги сьогодні приваблюють багатьох, незалежно від віку, професії, соціального статусу. Спробувати себе в стрибках з парашутом, дайвінгу або польоти на дельтаплані мріють і школярі, і пенсіонери. Тому відкриття власного клубу дельтапланеризму вважається перспективним бізнес-проектом.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Основна цільова аудиторія починаючого підприємця все ж має певний віковий ценз. Як показує статистика, до дельтапланеризму тяжіють молоді активні люди у віці від 20 до 40 років. На них і варто орієнтуватися при створенні клубу і проведення рекламної кампанії.

Потрібно відзначити, що дельтаплан вважають складним для освоєння агрегатом, тому багато новачків воліють параплани. З ними значно простіше, але не настільки цікаво. Зате конкуренція у сфері дельтапланеризму невелика, тому зайняти вільну нішу буде нескладно.

Ваше завдання — створити повноцінні навчальний курс з досвідченими інструкторами і практичними заняттями. Але не думайте, що, освоївши майстерність, ваші учні будуть йти. Як раз навпаки. Вони захочуть відточувати майстерність і в результаті стануть постійними клієнтами і членами клубу.

Основна стаття витрат — це закупівля навчальних дельтапланів. Сучасні виробники пропонують найрізноманітніші моделі, розраховані як на професіоналів, так і новачків. Вартість апаратів варіюється від 150 до 700 тисяч рублів. Існують і більш дорогі екземпляри, але клубу вони не потрібні. Розгляньте моделі середньої цінової категорії.

Не менш важливий етап — пошук фахівців, які зможуть грамотно навчати. Професійних тренерів знайти досить складно, але немає нічого неможливого. Якщо пропозиція приваблива, то тренерів можна знайти і в сусідніх містах.

Назвати точну суму стартового капіталу і терміни окупності досить складно. Все залежить від того, що конкретно ви хочете зробити. У будь-якому випадку, дельтапланеризм — заняття високорентабельне, і навчальний клуб при грамотній організації неодмінно стане гарним джерелом прибутку.

Share your thoughts