Клуб байкерів

Автосообщества, що об’єднують людей на правах часткового володіння різними автомобілями, існують вже давно. Тобто людина, що вступає в такий клуб і виплачує певний членський внесок, має доступ до різних марках машин, що знаходяться на озброєнні в об’єднання і при необхідності користується ними. Сьогодні аналогічні клуби створюються і для тих, хто любить мотоцикли. Один з таких відкрив свої двері для бажаючих на території Франції.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У володінні Columbus Club знаходиться величезна кількість марок мотоциклів, від ультрасучасних до раритетних. Людина, що бажає стати частиною цього клубу, вносить деяку суму грошей один раз на рік і протягом цього періоду має можливість користуватися гаражем мрії» для байкерів.

Потрібно відзначити приємні умови членства: байкери в співтоваристві за внесену плату звільняються від обов’язків по ремонту, технічного обслуговування, зберігання мототехніки: все це — турбота організаторів Columbus Club.

Сума членського внеску варіюється в діапазоні від 2 до 5 тисяч доларів. Додатково клуб пропонує стороннім особам оренду їх техніки, організовує мотоциклетні туристичні поїздки, а також надає послуги мототаксі.

Share your thoughts