Клініка схуднення для тварин

Сучасне людство активно веде боротьбу із зайвою вагою. Але позбавляючись від власних кілограмів, варто подумати і про «братів наших менших». Звичайно, товсті, неповороткі кішки і собаки виглядають кумедно і викликають розчулення. Але завжди є і зворотна сторона медалі: пухкі щоки, великий живіт і жирові складки можуть свідчити про проблеми зі здоров’ям улюбленця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вперше питання дієти для тварин підняли на території Америки. Сьогодні цей досвід активно переймається і в інших розвинених країнах. Ризику ожиріння особливо схильні міські волохаті жителі, господарі яких не можуть забезпечити їм тривалий вигул і повністю задовольнити потребу в рухливості. Обмежений простір квартири і неправильний раціон призводять до сумних наслідків — гіподинамії і ожиріння.

Якщо ви любите тварин і володієте належними знаннями в цій області, то цей бізнес — для вас. Хорошого ветеринара нескладно розробити індивідуальні програми схуднення для собачок, кішечок і навіть для екзотичних представників фауни (хоча останні набагато рідше мають схильність до набору зайвих кілограмів).

Відповідальні власники домашньої живності роблять все можливе, щоб забезпечити комфорт для чотириногого члена сім’ї і продовжити його життя, тому клієнти у ветеринара-дієтолога знайдуться завжди. Але потрібно відзначити, що ця бізнес-ідея актуальна для великих мегаполісів, де цільова аудиторія многочисленней і різноманітніше.

Американські клініки користуються шаленою популярністю. Чому б не надати нашим співвітчизникам можливість проявити турботу про здоров’я тварини з дещо незвичної сторони?

Share your thoughts