Клініка ЕКО

Бізнес буває різним. Є проекти, для реалізації яких не потрібно істотних вкладень. Найчастіше, і прибуток від таких ідей не так велика, як хотілося б. Інші проекти вимагають вагомих вкладень, але й віддача від них передбачається чимала. До таких проектів можна віднести відкриття власної клініки екстракорпорального запліднення (ЕКЗ).

Потрібно відразу сказати, що ця діяльність вимагає суворого ліцензування. Отримати необхідні дозволи можна буде лише після того, як клініка повністю упорядкована та обладнана. Тобто спочатку розраховуйте на вкладення не менше 5000 000 рублів. Другий важливий момент — це співробітники. Головний лікар клініки і всі завідувачі відділень повинні мати не тільки вища медосвітні, але і стаж роботи в даній галузі не менше 5 років. Весь персонал повинен мати медичну освіту.

Відкриття клініки ЕКО доцільно в більш або менш великому місті. Попит на ці послуги, на жаль, для нашої країни, є завжди. Сотні нещасних сімей звертаються за помощьбю до лікарів, щоб отримати можливість стати щасливими батьками. Якщо ваше лікувальний заклад зможе завоювати довіру цільової аудиторії, то вам неодмінно будуть з’їжджатися пацієнти з усіх довколишніх населених пунктів.

Будь-яка приватна клініка зобов’язана надавати найвищий сервіс, інакше успіху не домогтися. А якщо рівень обслуговування та результативність роботи лікарів високі, то цілком можна скласти конкуренцію іншим центрам ЕКО, якщо такі вже існують у вашому місті.

У клініці ЕКО повинно бути декілька основних відділень — діагностичне, приймальне, урогинекологическое, акушерське, эмбриологическое. Незайвим буде відкриття психологічного кабінету. Для кожного з цих відділень потрібно найняти, як мінімум, двох співробітників, не рахуючи молодшого медперсоналу.

Загальна сума стартового капіталу складе не менше 7,5 мільйона рублів. Послуги ЕКО постійно набирають популярність, так як люди все менше бояться терміна «штучне запліднення». Якщо все зробити грамотно, то окупити вкладення реально за пару років роботи.

Share your thoughts