Клаптикове шиття

Ще однією чудовою бізнес ідеєю для представниць прекрасної статі може стати виготовлення і продаж виробів, виконаних у техніці печворк або квілт, що, по суті, приставляє собою шиття з клаптиків тканини.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для освоєння майстерності квілт необхідно, в першу чергу, придбати швейну машину та оверлок. Облаштуйте для себе комфортне робоче місце, за яким буде приємно проводити по кілька годин на добу. Якісні клаптеві вироби виглядають дуже стильно, але мистецтво печворку досить ретельно і вимагає терпіння.

Клаптикове шиття приголомшливо виглядає в різних інтер’єрах. Великими ковдрами з клаптиків застеляють ліжка, таким же чином шиють чохли для стільців, подушки, скатертини, фіранки.

Пропонуючи вироби печворк на продаж, використовуйте тільки якісні матеріали. Потрібно розуміти, що люди розраховують користуватися вашим придбанням довгі роки і готові платити не тільки за красу, але і за довговічність. Пам’ятайте: один негативний відгук може зіпсувати вашу репутацію і розорити бізнес!

Осягаючи майстерність, користуйтеся усіма можливими джерелами — книгами, інтернетом, майстер-класами, навчальними курсами. Якщо ви навчитеся правильно компонувати матеріали, розробите власну колекцію, створите яскраве портфоліо, то замовлення почнуть надходити досить швидко. Незважаючи на давнє коріння цього мистецтва, конкуренція серед рукодільниць в даній області невелика. Тому підприємцям-початківцям варто спробувати себе в такому домашньому бізнесі.

Share your thoughts