Кладовище для тварин

Поховання домашніх тварин на спеціально відведених та облаштованих територіях користується високим попитом на Заході. У Росії ж ця сфера поки не розвинена, і пов’язано це, здебільшого, з відсутністю хорошої реклами. Якщо грамотно розробити маркетингову стратегію, то організація кладовища для тварин може стати прибутковим бізнес-проектом для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб старт був успішним, на початковому етапі слід заручитися підтримкою місцевих керуючих органів і санітарно-епідеміологічної служби. Це дасть можливість не тільки вільно працювати з приватними особами, але і отримувати компенсацію за вивезення та кремацію загиблих бездомних кішок і собак.

Для початку потрібно знайти відповідну територію, максимально віддалене від житлових районів населеного пункту. Ділянку необхідно добре огородити, встановити охоронний пункт. Також потрібно спеціалізоване обладнання — морозильна камера для катафалка, ветеринарно-хірургічний інструментарій, переносні освітлювальні прилади і т. д. Завжди в наявності повинні бути розчини для дезінфекції та змінна спецодяг для працівників крематорію.

Спектр послуг досить простий. Ви пропонуєте потенційним клієнтам вивезення трупа тварини, його кремацію, поховання на індивідуальній ділянці, а також встановлення надгробка та інших пам’ятних знаків. На кладовищі може бути так звана VIP-зона, в якій влаштовують поховання за окрему плату.

Штат персоналу фірми складається з могильника, ветлікаря, охоронця, водія та менеджера по роботі з клієнтами. Роль останнього може виконувати сам власник компанії.

Мінімальні розміри стартового капіталу складають 500 000 рублів. У рік реально заробити на поховання домашніх вихованців до 1 000 000 рублів, якщо встановлювати досить бюджетні розцінки. Окупити інвестиції можна в термін від 6 місяців до 1,5 років.

Share your thoughts