Кінотеатр на даху з гарячими ваннами

Бізнес у сфері розваг вважається одним з найбільш прибуткових і перспективних. Але конкуренція серед бізнесменів, які бажають розважати народ і отримувати за це гроші, дуже висока. Обійти суперників реально, якщо придумати щось дійсно нове та нестандартне. Наприклад, чудовою ідеєю для бізнесу може стати організація кінотеатру на даху з гарячими ваннами!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть проекту в тому, що відвідувачі вашого унікального в своєму роді кінозалу будуть мати можливість дивитися фільми, перебуваючи при цьому в спеціальних басейнах з гарячою водою (hot tubs). В європейських містах таких розважальних місць вже дуже багато. А ось в Росії ринок абсолютно вільний, хоча можна не сумніватися, що відгук від цільової аудиторії буде практично блискавичний.

Для реалізації ідеї потрібно близько 1 мільйона рублів. Велика частина грошей піде на покупку спеціальних восьмимісних ванн (купелів). Ще потрібно придбати обладнання для демонстрації кінострічок, кілька потужних освітлювальних приладів, а також банну атрибутику (халати, рушники, тапочки і т. д.). Бажано встановити барну стійку і найняти пару офіціантів для обслуговування клієнтів в імпровізованому залі.

До речі, подібні вечірки можна влаштовувати і на території клієнтів при необхідності. Купелі досить легкі, тому транспортувати їх не складає труднощів.

Реальний заробіток підрахувати складно, але приблизні розрахунки такі: вхід в кінотеатр на даху коштує близько 1000 рублів з людини. Одночасно в «залі» можуть перебувати 40-60 осіб. З них можна отримати від 40 до 60 тисяч рублів. Половина цих грошей — потенційна чистий прибуток. Якщо рекламна кампанія побудована грамотно, то окупити вкладення можна буквально за півроку.

Share your thoughts