Кіно-кафе: бізнес-ідеї у сфері сервісу

Перший кіносеанс в Росії відбувся аж в 1896 році. З того моменту пройшло вже більше століття, а кінотеатри залишаються популярним місцем проведення дозвілля. Те ж саме можна сказати і про кафе, які, до речі кажучи, у Росії з’явилися раніше кіно — в 1740 році. Сьогодні як кафе, так і кінотеатри популярні серед населення і, головним чином, молоді. Проте, крім них, з’явились і нові можливості відпочинку: куріння кальяну, спів у караоке, всілякі настільні та відеоігри. Так чому б не заробити на даного виду розваги?

Унікальною можливістю об’єднати в собі всі види дозвілля, гаряче улюблені молоддю, можна вважати кіно-кафе — заклад, у якому відвідувачі платять за час перебування.

Що потрібно вам як підприємцю?

 • Знайти приміщення площею близько 150 квадратних метрів і, при необхідності (а вона, швидше за все, виникне) зробити ремонт;
 • Подумати про технічне оснащення (плазмові екрани, проектори, ноутбуки, акустичні колонки, мікрофони, ігрові набори, приставки і тд);
 • Зайнятися пошуком персоналу (адміністраторів, касир, прибиральники тощо). У сучасному світі пошук працівників полегшений до мінімуму — достатньо лише зайти на спеціальний сайт і розмістити оголошення, проте врахуйте, що робити це вам доведеться досить часто за умови плинності кадрів.
 • На що варто звернути увагу?

  Першим ділом зважте свої можливості. Мінімальні інвестиції, необхідні для відкриття кіно-кафе з нуля — 1,5-2 мільйони. Не забувайте про те, що головна мета кіно-кафе — надати відвідувачам можливість відпочити з комфортом, а значить дизайн повинен бути максимально затишним, а меблі — зручною (м’які шкіряні дивани, крісла, гамаки — все це зараз коштує недешево).

  Безумовно, займатися даним видом бізнесу має сенс тільки у великих містах з великою кількістю молоді. При виборі місця розташування не варто забувати про те, що ваша потенційна аудиторія — студенти. Напевно вони будуть шукати розваги в центрі міста (оренда великого приміщення там — дороге задоволення), а також біля університетів та гуртожитків, які, як правило, розташовані в прилеглих до центру районах.

  Варто бути гранично обережним, якщо ви плануєте пропонувати послугу куріння кальяну.

  Існують правила СЕС, з якими необхідно ознайомитися. Обладнання приміщення хорошою вентиляцією — мінімальна вимога для роботи без подальших проблем.

  Також подумайте про те, що всі диски для показу фільмів повинні бути ліцензійними, це теж контролюється.

  Реклама

  Кращого способу поширення інформації серед молоді інтернет ще не придумали. Варто подумати про проведення конкурсів (наприклад, безкоштовний годину в кіно-кафе) і спеціальних акцій (вхід по студентському квитку в будні дні — знижка 10%) і т. д.

  Поділіться своєю думкою