Кімнатні фонтани

А ви ніколи не замислювалися над тим, щоб відкрити свій власний міні-бізнес? Якщо все ж замислювалися, то вам обов’язково варто приділити увагу вивченню ідеї з виробництва декоративних кімнатних фонтанів. Але для початку — трохи про роботу фонтанів взагалі.

Будь фонтан, незалежно від свого розміру, працює за принципом замкнутого кола циркуляції води. Під впливом тиску, який забезпечується завдяки насосу, вода піднімається вгору, а потім рухається вниз, повертається в резервуар. Чим могутніше встановлений насос, тим вище буде підніматися водяний струмінь. Однак переборщувати в даному випадку не варто.

Для кімнатного фонтану цілком достатньо маленького насоса потужністю 3-9 вольт.

Також вам знадобиться ємність з герметично закривається кришкою, основна трубка і додаткові елементи для створення додаткових декоративних лабіринтів усередині конструкції — трубки, світлодіоди, черепашки, галечник і т. д.

Далі основна і додаткова трубки закріплюються всередині резервуара за допомогою цементу. До того, як цемент застигне, необхідно прикрасити фонтан черепашками, камінням і будь-яким іншим матеріалом.

При бажанні можна також встановити підсвічування.

Вартість готового фонтану становить від 40 до 100 доларів. Продавати їх можна через інтернет, розмістивши свою пропозицію та фото продукції в соціальних мережах та на дошках оголошень.

Поділіться своєю думкою