Кімната психологічного розвантаження: бізнес-ідеї у сфері сервісу, іноземні, мінімальні вкладення

Кімната, яка позбавляє від стресів, з’явилася в 2008 році в США. У Росії проект психологічної розвантаження прийшов пізніше, але встиг здобути національний колорит. У вітчизняних кімнатах пропонують розбивати не тільки комп’ютер, але і піаніно.

Кімнати психологічного розвантаження — вільна зона для бажаючих позбутися від стресу. Клієнтам пропонується трощити різноманітні предмети на вибір. Психологами доведено, що «вихід» негативних емоцій оздоровлює психіку людини. Сеанс триває 30-45 хвилин, і цього часу достатньо, щоб позбутися від образ, злості і роздратування.

Ідея приваблива тим, що великих вкладень вона не вимагає. Потрібно лише зняти приміщення, купити шоломи і захисні костюми для клієнтів і провести широку рекламну кампанію. Приміщення краще підбирати в підвалі, з хорошою звукоізоляцією і мінімальною кількістю сусідів.

У Торонто в кімнаті люті клієнт платить за тарілки по 1 канадського долара, за дзеркала — по 3 долара, стільці — 15 і принтери по 15-25 доларів. Власний реквізит можна знищити за 10 доларів.

Підійде посуд, прості меблі, монітори, в Росії використовується також музичні інструменти — наприклад, піаніно. Реквізит можна шукати на звалищах або скуповувати оголошень за символічну ціну. Також потрібен інструмент для краху: кувалда або біта.

Потенційними клієнтами можуть бути студенти, домогосподарки, комерсанти і офісні працівники. Сеанс руйнування знімається на відео, яке клієнт буде дивитися потім. Відвідувачами кімнат психологічного розвантаження можуть бути люди від 18 років.

Можна використовувати привід, свята або заходи, які можуть «дратувати» окремих клієнтів. Канадці проводять сеанси до Дня святого Валентина — популярна послуга для тих, хто не любить день закоханих. У Росії це може бути день єдності або дата розпаду СРСР — мало, що дратує наших співгромадян. Ще один варіант — дозволити людині повісити фотографію «ворога» — їм може бути начальник вашого клієнта.

Ціни повинні мати розгін. У популярній кімнаті в Москві 2 500 рублів — мінімальна ставка, яку відвідувач витрачає за змагальну партію. За 10 тисяч в кімнаті пропонують розбити що-небудь з «лайтовому» варіантом, а за 15 тисяч — за середнім. Послуга «запалити по-хадкору» коштує 30 тисяч рублів і передбачає, що клієнт ні в чому собі не відмовляє.

Витрати на старті обійдуться в 450 тисяч рублів, а щомісячна прибуток дійде до 300 тисяч. Плюс — ваше моральне задоволення, адже приємно робити людей щасливими.

Поділіться своєю думкою