Кімната люті для зняття стресу

Сучасне життя вкрай насичена і сповнена стресів. Багато намагаються виплеснути негатив і позбутися від нього шляхом биття посуду і краху меблів у власному будинку. У багатьох європейських країнах на таких людях давно побудували прибутковий бізнес, надаючи їм можливість бити й трощити не свої речі, а чужі, але за певну плату. Тепер кімнати люті стали з’являтися і в Росії.

Вперше приміщення для активної психологічної розвантаження з’явилися в Америці в 2008 році. Суть їх проста: людина, яка перебуває в стресовій ситуації, заходить у кімнату, трощить в ній все протягом 30-40 хвилин і виходить звідти вже заспокоєний і задоволений життям, зігнавши весь гнів на тарілки, чашки, вазах, стільцях.

Знайти приміщення для облаштування кімнати не складе праці. Цілком достатньо орендувати старий, дешевий підвал. Головна умова — наявність хорошої звукоізоляційною захисту, щоб уникнути невдоволення сусідів. В «меню» антистресової атракціону може бути що завгодно: посуд, монітори, телефони, дзеркала, дивани, столи і навіть одяг. Досить встановити вартість для кожної речі, щоб потім було легше підрахувати збитки. Для зручності клієнтів необхідно обзавестися захисної екіпіровкою: шоломами, рукавичками, костюмами.

Цікавіше, якщо кімната люті буде тематичною, а після сеансу такої терапії відвідувач матиме можливість переглянути всі відео.

Поділіться своєю думкою