Кільце, диагностирующее венеричні хвороби

Корисні винаходи сьогодні все частіше з’являються в області медицини. Одним з таких унікальних девайсів є кільце під назвою Hoope.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Зовні воно виглядає як стильний, яскравий аксесуар, а насправді являє собою зручний аналізатор крові, здатний виявити наявність у людини найпоширеніших венеричних хвороб, таких як хламідіоз, гонорея і сифіліс.

Працює прилад досить просто. Його необхідно надіти на великий палець руки. На корпусі виробу знаходиться мініатюрна кнопочка. При натискуванні на неї у користувача забирається невелика доза крові, яка тут же надходить до вбудованим аналізаторів, просоченим спеціалізованими розчинами, що показують концентрацію тих чи інших антитіл в організмі.

Дивно, але при взятті аналізу людина абсолютно не відчуває больових відчуттів. «Розумне» кільце вміє блокувати больові рецептори в момент проколу мікроскопічної голкою.

Гаджет здатний замінити повноцінний візит до венеролога. Для багатьох це придбання може стати справжнім порятунком, особливо для тих, хто відчуває глибокий страх перед медиками цієї вузької спеціалізації.

Вчені стверджують, що їхній винахід — справжня панацея для мешканців «нерозвинених» країн, у яких венеричні захворювання перебувають за частотою виявлення на першому місці.

Share your thoughts