Керлінг-клуб

Статистика показує, що після проведення зимової олімпіади в нашій країні популярність такого виду спорту, як керлінг зросла в рази. Часу з тих пір минуло небагато, тому повноцінних керлінг-клубів у містах Росії мало. Між тим, такий проект може принести підприємцю дуже вагомий дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для успішної реалізації проекту необхідно відповідне приміщення площею не менше ніж 250 кв. м. Класичне поле для керлінгу має довжину 45 м і ширину 5 м. В якості покриття можна використовувати як натуральний, так і штучний лід. Професіонали віддають перевагу першому варіанту, стверджуючи, що на ньому тренуватися і грати легше. Але практика показує, що сучасний синтетичний лід нічим не гірше, а прослужить така майданчик своєму власникові не менше 20 років.

Звичайно, не обійтися без придбання спеціального обладнання та інвентарю — щіток, каменів, взуття, слайдерів і антислайдеров. На це піде щонайменше 15 000 доларів.

Щоб про вашому починанні дізналася максимально широка цільова аудиторія, необхідно використовувати всі доступні джерела реклами — друковані ЗМІ, радіо, телебачення, інтернет. Обов’язково створіть власний сайт, викладіть на ньому всю інформацію про клуб, прайс, а також пропонуйте знижки та акції.

У загальній складності, на відкриття керлінг-клубу піде не менше 27 000 доларів. Проект новий, конкуренція мінімальна, тому окупити вкладення реально вже через 8-10 місяців роботи. Орендна плата за годинну гру становить близько 150 доларів. Тобто в будній день навіть при неповній завантаженості можна отримувати хоча б 800-1000 доларів, не кажучи вже про вихідних і святах.

Share your thoughts