Кемпінг в горах

Туристичний бізнес вважається одним з найбільш перспективних. При чому великі доходи приносить не тільки туризм, пов’язаний з поїздками і польотами в жаркі країни. Екстремальні туристичні походи та відпочинок в гірській місцевості займають людей нітрохи не менше. Заснувавши власний кемпінг у горах, можна отримати стабільно високий дохід. При чому, реалізувати проект можна з нуля, тобто він відмінно підходить початківцям підприємцям.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Гірський кемпінг дуже популярний у європейців. Його часто відносять до подорожей вихідного дня. Аналогічна тенденція спостерігається сьогодні і у наших співвітчизників. Влаштувати короткий відпочинок і подихати свіжим гірським повітрям вирішуються багато, але не всі готові відмовлятися від благ цивілізації на цей період. Тому упорядкований табір — чудове рішення, що приносить своїм власникам чималі прибутки.

Незважаючи на гучну назву «гірський відпочинок», кемпінг повинен знаходитися в максимально доступній зоні з можливістю під’їхати на особистому автомобілі. Підберіть мальовничі пагорби неподалік від водойми, очистити територію від сміття, забезпечте наявність чистої питної води, при можливості проведіть електрика.

Сума стартового капіталу складе близько 1,2 мільйона рублів. Цього достатньо для благоустрою території, будівництва декількох простих літніх будиночків, закупівлі обладнання (наметів, спальних мішків тощо). Без грамотної реклами в цій справі не обійтися. Дайте своєму табору звучне, запам’ятовується назва, надрукуйте і організуйте розповсюдження буклетів з фотографіями, розміщуйте інформацію в Інтернеті (на туристичних порталах і сайтах бронювання), обов’язково час від часу проводите яскраві тематичні заходи, і без клієнтів ви точно не залишитеся!

Share your thoughts