Казковий екоготель з глини

Неподалік від містечка Сибио, що в Румунії, знаходиться унікальне місце, потрапляючи в яку, відвідувач немов би відходить від реальності і занурюється в казку. Такі неповторні відчуття людям приносить унікальний у своєму роді екоготель Castelul de Lut. Цей об’єкт, збудований з глини, соломи і отапливающийся дровами, став місцем тяжіння для туристів і жителів навколишніх міст практично відразу після появи, і власники закладу відразу стали відомими і багатими.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Господарі готелю, Разран і Габріель Василе, давно мріяли почати такий бізнес. Заради побудови казкової екологічною готелі вони навіть продали своє житло в Бухаресті. За стилістикою готель і все його оточення нагадує своєрідну село гномів. Дизайн будівель розроблявся власниками спільно з архітектором Илеаной Мавродін. Хвилеподібні гострокінцеві покрівлі, що доходять до самої землі, рельєфні вигнуті стіни, дерев’яні двері овальної форми справляють яскраве враження і нікого не залишають байдужим.

Примітно, що конкуренція серед «постоялих дворів» сьогодні величезна не тільки в Румунії, але і у всьому світі, і саме екоготель Castelul de Lut зумів завоювати цілу армію шанувальників. Номерів в ньому лише 10, і черга на заселення у них розписано на місяці вперед. Нашим співвітчизникам неодмінно варто взяти на замітку ідею румунських новаторів, адже на просторах нашої неосяжної Батьківщини здійснити подібний проект дуже просто.

Share your thoughts