Кав’ярня з квітковим меню

Харчові бізнес-генії з Лос-Анджелеса придумали абсолютно новий формат для традиційних закладів громадського харчування. На території міста нещодавно відкрила свої двері для відвідувачів унікальна кав’ярня під назвою Bia Coffee, в меню якої представлені десерти і напої.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Незвичайність страв полягає в тому, що до складу кожного з них входять різноманітні квіти. Одні використовуються лише в якості декору, інші є основним інгредієнтом ласощів. Але представники земної флори присутні в кожному пункті меню, без винятку. Приміром, ласуни мають можливість поласувати кавовим напоєм з сиропом з рожевих пелюсток або насолодитися смаком лавандового пирога.

На приготування деяких страв йде багато часу. Наприклад, в чашечку місцевого латте обов’язково додається сироп з лаванди, який готується і настоюється протягом трьох днів. Лавандовий пелюстка також є прикрасою для напою.

Розробники цього унікального рецепту стверджують, що таку каву не тільки дуже смачний, але і корисний для здоров’я. Лаванда благотворно діє на нервову систему, заспокоює і знімає тривожність.

Правда в свіжому вигляді квітка вживати не рекомендують — він служить тільки для прикраси і додання приємного аромату.

Кав’ярня володіє цілим арсеналом квіткових сиропів, які надають цікаві смакові відтінки навіть традиційним стравам, таким як яблучний пиріг.

Цікаво і оформлення меню в закладі: сторінки рясніють соковитими зображеннями квітів, які виглядають не тільки красиво, але і дуже апетитно.

Share your thoughts