Кава в съедобном стаканчику

Їстівна посуд — один з новомодних трендів в харчовій промисловості і сфері громадського харчування. Чималий прибуток здатний принести своєму власнику бізнес з виробництва їстівних стаканчиків для кави і проект з продажу гарячого напою в цих самих склянках.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Кава у вафельних стаканчиках подаються у багатьох кафе і ресторанах Європи. Це не тільки зручно, але і екологічно — після вживання напою не залишається абсолютно ніяких відходів. Якщо клієнт забажає, стінки посуду можна покрити особливим темперований шоколадом, який не плавиться під впливом гарячої рідини.

У кав’ярнях пропонуються стаканчики з найрізноманітнішими смаками. Вправні барісти прикрашають кави глазур’ю, повітряним вершковим кремом та іншими аналогічними їстівними аксесуарами. Можна не сумніватися, що і жителі нашої країни оцінять подібне нововведення по достоїнству.

Щоб збільшити прибуток, можна розширювати асортимент і запропонувати покупцям, наприклад, подачу супів у вафельній тарілці. Варіантів може бути дуже багато. Пробуйте, експериментуйте і заробляйте!

Share your thoughts