Кава по підписці

Жителі Ізраїлю недарма славляться своєю кмітливістю і вмінням заробляти гроші буквально з повітря. Чергова креативна бізнес-ідея прийшла в голову власникам мережі кафе в Тель-Авіві. Підприємці-оригінали примудрилися отримувати чималий дохід з безкоштовного кави!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Суть проекту проста. Кожен бажаючий має можливість оформити передплату терміном на місяць і, заплативши фіксовану суму, отримати доступ до необмеженої кількості кави в мережевих закладах громадського харчування. Виклавши 169 шекелів (близько 1350 рублів) за максимального тарифного плану, кавомани при відвідуванні будь-якого кафе, що бере участь в акції, отримують право на замовлення будь-якої кількості чашок кави. Є й тарифний план «економ»: заплативши 99 шекелів (720 рублів), можна розраховувати на одну безкоштовну чашку напою в день.

Багато хто, почувши про такий марнотратства ізраїльтян-бізнесменів, здивуються і покрутять біля скроні. Але насправді уявна збитковість ідеї приносить чималий прибуток. Самі посудіть: більшість клієнтів закладів громадського харчування заходить в них не тільки за кавою. Меню кафе насичена різноманітною випічкою, салатиками, закусками, солодощами, які із задоволенням купують в додачу до ароматного напою. Таким чином, всі витрати компенсуються з лишком, адже клієнтів у кафетеріїв стало значно більше!

Можна не сумніватися, що на подібну «приманку» легко зловити і вітчизняних споживачів, отримавши від них максимальну вигоду.

Share your thoughts