Кава на винос

Заклади, що пропонують своїм клієнтам «перекус на бігу», користуються великою популярністю. Подібні бізнес-ідеї сьогодні дуже актуальні. Наприклад, можна спробувати заснувати власну прибуткову справу, просто пропонуючи кави на винос.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, розчинним напоєм «три в одному» вже нікого не здивуєш. Але багато людей віддають перевагу натуральному, добре зварений кави, і ось саме така продукція буде обов’язково затребувана.

Для початку необхідно вибрати місце для торгової точки. Чудово підійдуть торгово-розважальні центри, вокзали, аеропорти, кінотеатри і т. д. Іншими словами, території з великою відвідуваністю і прохідністю.

Обладнання краще купувати якісне: незважаючи на дорожнечу, окупляться хороші професійні або напівпрофесійні кавоварки досить оперативно. У комплект до агрегату доведеться придбати кавомолку і пом’якшувач для жорсткої води. І, звичайно ж, не обійтися без зручною барної стійки.

Відзначається, що любителів натуральної кави в Росії досить багато. В середньому, кожен сотий відвідувач торгового центру обов’язково покуштує чашечку ароматного напою, незважаючи на його високу вартість. Шансів роздобути клієнтів буде більше, якщо придумати якусь фішку, наприклад, в процесі варіння кави розповідати відвідувачам про історію цього напою і його видів.

Share your thoughts