Катання на собачих упряжках

Катання на собачих упряжках вже не є прерогативою північних регіонів нашої країни. Це розвага набирає популярність і в інших областях Росії. Подібне починання стає однією з найбільш перспективних бізнес-ідей.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для обслуговування клієнтів цілорічно необхідно придбати не тільки взимку, але і літній варіант упряжки. Підійдуть різні види саней, візків і тачанок на коліщатках. Необхідно розробити кілька їздових маршрутів — короткий, середній і довгий. Від вибору клієнта буде залежати вартість послуги.

Найбільш складний і витратний етап розвитку бізнесу — це купівля їздових собак. Ідеальний вибір в цьому випадку — хаскі. Цуценята від компетентних заводчиків коштують недешево, але витрати на їх придбання обов’язково окупляться згодом. Хаскі вже точно не залишать людей байдужими і будуть викликати непідробний захват!

Вартість послуги катання на собачій упряжці варіюється від регіону до регіону. У середньому, 500-метровий заїзд обходиться бажаючим в 1000 карбованців. Поїздка на 3 км буде коштувати вже 5-7 тисяч рублів. Чим більше собак запряжено в сани або віз, тим вище ціна катання. Практика показує, що в цьому бізнесі реально заробляти до 6000 рублів у годину. Головне — провести грамотну рекламну кампанію, забезпечити вихованцям ідеальні умови для життя і роботи, і все обов’язково вийде!

Share your thoughts