Катання на поні

Кумедних мініатюрних конячок, катающих задоволених хлопчиськ і дівчисьок, що можна зустріти в багатьох міських парках відпочинку. Але мало хто припускає, які доходи приносять поні своїм власникам. А між тим організація катання на поні є досить перспективним бізнес-проектом для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що досить затребувана послуга — можливістю тісного контакту з твариною поспішають скористатися багато городян. Вартість 1 години катання становить у середньому 1500 рублів. Таким чином, за повноцінний робочий день поні допомагає заробити не менше 12 000 рублів. Важливою перевагою цього бізнесу є його мобільність. Можна катати дітей не тільки в одному парку, але й відвідувати різні фестивалі, ярмарки та інші святкові заходи, де очікується велике скупчення цільової аудиторії.

Для реалізації проекту потрібно придбати саму конячку (10 000 рублів) і екіпіровку для катання (4000 рублів). У бізнес-план необхідно включити витрати на утримання тварини. Благо, поні досить невибагливі в їжі і витримують суворі кліматичні умови, наприклад, морози до −30⁰С.

Щоб заробити додатково поза сезону, можна пропонувати послугу фото – і відеозйомки з конячкою, а також катати людей в критих приміщеннях, якщо є така можливість. Наприклад, під куполом циркового шатра або на іподромі.

Share your thoughts