Кашпо з фотографією

Сьогодні все більшу популярність набувають оригінальні, нестандартні подарунки, виготовлені за індивідуальним замовленням. З цієї причини, підприємці обов’язково повинні звернути увагу на таку ідею бізнесу, як фото-кашпо. Суть її полягає в тому, що букет квітів або живе кімнатну рослину поміщають в ємність. На самій ємності зображується фото обдаровуваного. Також на неї можна нанести і будь-яку іншу картинку.

Сума початкових витрат на оренду приміщення та обладнання складе 30 000 р. Сюди ж необхідно віднести зарплату співробітників та їх навчання. До речі, приміщення для цієї мети найкраще орендувати у великому торговому комплексі. Адже саме сюди практично щодня приходять за подарунками десятки людей.

Середня вартість одного виробу становить 250 р. при підсумковій ціні в 500-600 р. В день майстерня в середньому виконує 10 виробів, плюс, у вихідні дні ця цифра може збільшуватися в кілька разів. Виходячи з цього, можна сказати, що початкові витрати окупляться досить швидко. До речі, для їх мінімізації, можна також розглянути варіант продажу кашпо через інтернет. В цьому випадку вам не доведеться витрачати гроші на оренду приміщення.

Поділіться своєю думкою