Карвінг (різьблення по овочах)

Якщо у вас є фруктовий сад, або ви просто маєте неабиякою фантазією (а краще і те, і інше), то карвінг — це бізнес-проект для вас! Ідея створення оригінальних фруктових скульптур зародилася зовсім недавно, але вона стає популярнішим з кожним днем, тому слід поквапитися, щоб встигнути зайняти цю нішу у вашому населеному пункті. Хоча технологія карвінгу дозволяє розкрутитися і в масштабах всієї країни.

Набір матеріалів для творчості нехитрий. Знадобляться зручний гострий ніж, віск, шпажка і будь-які тверді фрукти.

Розглянемо процес виготовлення фруктового шедевра на прикладі звичайного яблука. Плід повинен бути обов’язково твердим, краще трохи недозрілим. Спочатку необхідно видалити з нього середню частину і м’якоть по максимуму, але щоб не пошкодити первісну форму. Підготовлений напівфабрикат проколюють в декількох місцях за допомогою гострої голки або шпажки і поміщається в чашу з гарячим воском. Після цього потрібно дочекатися затвердіння, зняти зайвий шар воску, і можна творити!

Необхідні візерунки зручно наносити на яблуко за допомогою трафарету та олівця, потім вирізаємо малюнок по контуру, намагаючись не прорізати плід наскрізь.

Пропонувати готову продукцію можна на всіляких ярмарках, а також через інтернет. Практика показує, що подібні оригінальні сувеніри розходяться «на ура» через їх незвичайність і доступною вартості.

Навіть при максимально демократичній ціновій політиці, з 10 звичайних яблук можна отримати 500-600 рублів чистого доходу. Таким чином, хобі можна перетворити в джерело доступного і стабільного заробітку.

Поділіться своєю думкою