Картини за передплатою

Бізнес по підписці стає сьогодні одним з найпопулярніших починань у молодих підприємців. Успішність такого проекту вже випробувала на собі талановита американська художниця Сара Ешлі. Вона запропонувала свій цільової аудиторії унікальну послугу — річну підписку на її твори. Всього за 500 доларів в рік Ешлі відправляє клієнтам по одній посилці в місяць. Зміст коробочки — сюрприз. У ній може бути все що завгодно, від картини до глиняної мініатюри і вишитій подушечки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Творчістю Сара захопилася з раннього дитинства. Художній талант у неї був помітний ще дитиною. Ставши дорослою і вирішивши, що хоче і може заробляти за допомогою свого захоплення, дівчина зіткнулася з величезною кількістю галеристів, які брали просто грабіжницький відсоток за можливість виставитися у них в галереї. Сарі не було шкода грошей, вона просто не хотіла ділити зароблене з тими, хто взагалі не має до мистецтва жодного стосунку. І тоді у підприємливої художниці визрів план: вона вирішила спробувати продажу через Інтернет.

Ідея вдалася: роботи Сари Ешлі дійсно прекрасні. У неї є цілі серії картин, присвячених одній тематиці, наприклад, улюбленій актрисі Одрі Хепберн або тропічним метеликам. На ці та інші картини з задоволенням підписуються. Бізнес по підписці стільки успішний, що художниця навіть не хоче відкривати офлайн-магазин. Дівчина завжди завантажена роботою і завжди знає, що її творчості чекають з нетерпінням. Це чи не найкращий стимул для фантазії?

Share your thoughts