Картини із сухих квітів

Творчість і бізнес сьогодні нерозривно пов’язані. У сучасному світі талановитим людям, які люблять створювати твори мистецтва власними руками, досить просто влитися в ряди підприємців. Головне — вибрати правильну нішу (бажано, низкоконкурентную) і бути майстром своєї справи. Наприклад, прекрасний бізнес в домашніх умовах можна побудувати, займаючись виготовленням картин із сухих квітів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почати варто, звичайно, з підготовки основного матеріалу (сухоцвітів). Заготовки робляться в сезон, тому не пропустіть свій шанс з настанням теплої пори року. Насушити достатню кількість квітів, листя і трави, з яких потім створюйте композиції.

Щоб виготовити картину із сухоцвітів, необхідно зробити ескіз. Як зразок можна взяти будь-яку гарну листівку. Зверніться до допомоги Інтернету — Всесвітня павутина продемонструє безліч варіантів!

Крім квітів потрібні рамки, скло і клей ПВА. Все це нескладно знайти в найближчому канцелярському магазині за найбільш привабливими цінами. Собівартість картин із сухих квітів мінімальна, а ось середньоринкова вартість починається від 1500 рублів. У день реально виготовити кілька невеликих картин. Грамотна рекламна кампанія і унікальна якість робіт дозволять заробляти на рукодільну хобі до 100 000 рублів щомісяця. Непоганий дохід, якщо враховувати, що отримувати його можна, не виходячи з дому!

Share your thoughts