Картонні будиночки для кішок

Картон — дешевий і зручний в роботі матеріал, тому його все частіше використовують у різних сферах діяльності. Початківець московський підприємець Павло Сизов також знайшов застосування картонним листам і почав виготовляти з нього цілі будинки, але не звичайні, а котячі. Таку ідею молодій людині подала його дружина, яка побачила одного разу на просторах Інтернету картонні творення зарубіжних умільців.

Для виробництва одного будиночка для кішок потрібні семишарові аркуші картону і клей. Павло замовляє цю сировину у вітчизняній компанії, яка поставляє картон не до молодій людині в квартиру, а на виробництво, співробітники якого розрізають їх на круглі деталі зазначеного Павлом радіусу. Якщо все виконано правильно, то на складання одного котячого житла йде не більш 10 хвилин.

Склеювальний склад використовується німецький. Він має сертифікати якості, що підтверджують безпечність клею для людей і тварин. Цікаво, що отримані будинки мають форму кулі, і він настільки міцні, що з легкістю витримують вагу дорослого чоловіка (80 кг). В одному виробі — 26 шарів картону і 28 різних деталей.

Щоб знайти своїх клієнтів, достатньо створити групу в соціальних мережах або інтернет-магазин. Всесвітня павутина допоможе знайти любителів тварин, охочих створити комфортні умови для вихованців. Вітчизняні будиночки для кішок, аналогів яким немає на всій території країни, стоять 2000 рублів. Ціна подібного товару іноземного виробництва, як мінімум, на 2000 рублів вище. Вигода для покупців очевидна, тому кількість їх зростає щодня.

Реалізовувати будиночки можна і через зоомагазини, віддаючи їм частину прибутку.

Поділіться своєю думкою