Караоке-таксі

Російські люди обожнюють співати караоке. Як показала практика, не тільки росіяни. Таксист з Китаю зміг зробити на цьому незвичайний бізнес. Він перетворив своє таксі в імпровізований караоке-бар, і ідея виявилася дуже вдалою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Фен Ксіаомінг довго розмірковував над тим, як обійти конкурентів, і вирішив діяти зовсім нестандартним чином. Він придбав спеціалізований комплект караоке-обладнання, що складається з декількох моніторів, мікрофонів, колонок та підсилювачів, і встановив все це в свій автомобіль. Витрати виявилися немарними. «Changchun’s only karaoke cab» користується величезною популярністю. «Сарафанне радіо» спрацювала дуже оперативно. Тепер у китайця немає відбою від клієнтів. Сам креативщик розповідає, що деякі пасажири навіть змінюють маршрут і збільшують час поїздки, щоб встигнути доспівати розпочату пісню.

Сам Ксіаомінг каже, що співи йому зовсім не заважають і не відволікають. Навіть навпаки: вони служать своєрідним розвагою — пасажири виконують функцію радіо. На запуск стартапу підприємець витратив 600 фунтів стерлінгів і окупив вкладення дуже швидко. Можна не сумніватися, що в Росії такий проект обов’язково «вистрілить».

Share your thoughts