Kangoo Jumps: для початківців, в маленькому місті, з мінімальними вложенями

Сьогодні активний відпочинок на свіжому повітрі у парку не обмежується велосипедами або роликами. На ринку з’являються нові засоби розваги, які миттєво стають популярними серед молодих людей.

Такими, наприклад, стали Kangoo Jumps — це стрибаючі черевики-джампери (jump з англ. «стрибати») на пружинах. Вони надягають як звичайна взуття (хоча виглядають зовсім інакше, ніж взуття, до якої ми звикли) і такими ж зусиллями як при стрибку приводяться в дію — людина починає стрибати, як кенгуру.

Ці черевики можуть стати абсолютним аналогом таких традиційних засобів розваги, як ролики або скейтборд. В цьому випадку має сенс відкривати точку прокату, наприклад, у парку. Таке незвичайне проведення часу підійде людям майже всіх вікових категорій, починаючи від 5 років.

Однак використання Kangoo Jumps не обмежується лише точкою прокату. Ця незвичайна взуття — новий тренд у фітнес-індустрії, який. Вона користується великою популярністю у фітнес-клубах або інших спеціалізованих центрах як альтернативний спосіб схуднення. До того ж, заняття на Kangoo Jumps позитивно впливають на зміцнення м’язів ніг і спини, сприяють виправленню постави і зміцненню хребта. Загалом черевики не просто допомагають весело скоротати час, але і благотворно впливають на організм. Тому вигідно реалізувати джампери можна і через фітнес-центри.

Ще один варіант малого бізнесу — це магазин, що спеціалізується на продажу Kangoo Jumps. Причому магазин може бути як офф-лайн, тобто стаціонарна точка, так і онлайн — Інтернет-магазин.

Форматів багато — головне, щоб у вас був сам товар.

Придбати черевики у офіційного агента Kangoo Jumps коштує понад 20 тис. рублів. Але на світовому ринку представлено велику кількість китайських аналогів, ціна яких буде в 3 рази нижче.

Хоча виробники і гарантують безпеку стрибків, бути впевненим на 100% не можна: Kangoo Jumps відноситься до активного відпочинку, який вимагає хорошої координації і швидкої реакції. Тому ризики бажано звести до мінімуму за рахунок додаткового захисту у вигляді шолома, налокітники і наколінники. Продаючи або пропонуючи в оренду ці засоби захисту, можна до того ж збільшити дохід підприємства.

Щоб почати заробляти гроші на своїй справі, не обов’язково мати мільйони для початкових інвестицій. У випадку, наприклад, з Kangoo Jumps, потрібно лише купити товар, а далі — підібрати будь-який з запропонованих вище варіантів його реалізації.

Поділіться своєю думкою