Камери зберігання на пляжі

Ідея заробітку на встановлення пляжних камер зберігання не нова, але при цьому не надто поширена і малоконкурентна. Між тим, послуги зберігання різного роду речей на пляжах користуються небувалим попитом, тому на їх надання в сезон можна заробити чималі кошти.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

У любителів пляжного відпочинку, як правило, завжди є з собою якісь речі, які не можна залишати без нагляду. І ось тут би дуже не завадили звичні для супермаркетів і торгових центрів осередку камер зберігання. Для пляжу такі шафи можна робити на замовлення — вийти на виробників подібного роду товарів в наш час нескладно. Стандартний шафка має висоту 180 см, довжина 120 см і завширшки 50 див. Пляжні осередку необов’язково повинні бути з металу. Пластик цілком підійде, адже передбачається, що за ними буде постійно наглядати охоронець. До того ж пластикові шафи мають меншу вагу, тому більш транспортабельні.

Роль охорони бізнесмен-початківець може виконувати самостійно. Обов’язково придбайте блокнот для записів номерів клієнтів. Людина, поклав речі в клітинку, отримує від неї ключі. Потім вони передаються охорони, а замість них йому видається різнобарвний жетончик з номерком. Якщо в процесі відпочинку цей жетон буде випадково загублений, але клієнт пам’ятає номер комірки, речі йому можна віддати тільки в тому випадку, якщо в камері зберігання є документ, що засвідчує особу (наприклад, паспорт). Якщо ж такого немає, людям доведеться чекати кінця робочого дня, коли всі комірки спорожніють.

На купівлю шафки для зберігання та оренду місця на пляжі піде близько 500 доларів. При достатній завантаженості пляжу, всі вкладення, як показала практика, окупаються вже в перший місяць роботи (при вартості однієї комірки в 1 долар). Бізнес є дуже рентабельним, тому можна сміливо приступати до реалізації проекту вже зараз.

Share your thoughts